Сьогодні міністр внутрішніх справ України під час відвідання технологічної виставки у Стамбулі зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Сторони обговорили співробітництво у сфері авіабезпеки.

“Турецькі безпілотники Bayraktar, оснащені українськими турбогвинтовими двигунами ДП „Івченко-Прогрес“. Гордість за наші підприємства, які потужно виходять на міжнародний ринок. Маленькі,але такі важливі перемоги України”, — сказав Арсен Аваков.

Раніше міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу підкреслив успішність співробітництва з Україною у сфері модернізації турецьких вертольотів.

Варто зазначити, що між Україною та Туреччиною була підписана угода на придбання турецьких оперативно-тактичних безпілотників Bayraktar TB2 в листопаді 2018 року. В березні 2019 року перші з них були передані Збройним силам України.

В травні 2019 року була підписана угода, згідно з якою, Туреччина передасть Україні термальні камери для протитанкових систем типа Dörtgöz-S і військову рацію на базі програмного забезпечення виробництва компанії ASELSAN.