Колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман планує очолити Асоціацію міст України, скориставшись хитким становищем мера Віталія Кличка, який нині її очолює.

“Гройсман активно чинить опір політичному забуттю, не дивлячись на всю, давайте говорити прямо, провальну соціологію. Тепер вінницький князь планує очолити Асоціацію міст України, скориставшись хитким становищем мера Віталія Кличка, який нині її очолює”, – пише тг-канал “Вести юа” .

Як повідомляє джерело Vesti.ua, члени АМУ незадоволені тим, як сьогодні влаштована робота організації і впевнені: Кличко користується становищем, щоб підвищити власну значимість перед Офісом президента.

“Наші засідання не несуть в собі майже ніякої практичної користі, мери представляють різні партії, все нагадує пташиний базар. Віталій не здатний вирішити ті проблеми, що виникають у колег: говорить, що не може додзвонитися до президента з цілком конкретних питань”, – розповідає джерело.

Назріваюче невдоволення може зіграти Гройсману на руку. Він планує представити процес, як “керівництво Асоціацією професіоналом, який не пов’язаний обов’язками мера, і, раз так, може виступати рівновіддаленим від усіх арбітром”.