Україна подала до Міжнародного кримінального суду інформаційне повідомлення про порушення майнових прав українців в окупованому Криму та позасудових розстрілів українських військових під Іловайськом і Дебальцевим.

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов.

Після цього інтерв’ю, як імітують правосуддя в справі Іловайська на своїй сторінці в Фейсбуці розповів екс-нардеп Семен Семенченко.

Подаємо його слова в оригіналі:

Почитав казки про білого бичка у виконанні заступника генерального прокурора Мамедова. Розповідає як вони співпрацюють з міжнародним кримінальним судом в Гаазі у справі Іловайська. “Передали тонни документів” і по Криму і по Іловайську. I в кінці інтерв’ю (як свідчення що пророблена колосальна робота) фоточка пана Мамедова з генпрокурором МКС в Гаазі. Така ж як три роки крутив перед нашим носом Юра Луценко. Супер. Ось візьму, блд, зараз це фото і віднесу хлопцям на могилу. Нехай порадіють – ось вона справедливість! На сьомий (!!!) рік розслідування дочекалися фото прокурора з прокурором…

А за фактом то повна дупа! На 7 рік розслідування справа до українського суду НЕ передана, до міжнародного розшуку ні путин ні російські генерали НЕ оголошені, підозри українським їх спільникам НЕ пред’явлені Міжнародний суд в Гаазі (по словами самого ж Мамедова) ніякого розслідування не веде (!!!) а тільки “вивчає ситуацію» (сьомий рік) і, навіть якщо років через 50 її «вивчить”, то рішення цього суду обов’язковими для виконання РФ не є. Ну а українського суду (як наприклад в справі Іл 76) і заочного засудження для генеральної прокуратури не існує. Включення дурня на повну потужність…

Все це прокурори знають i їх завдання просто максимально затягнути справу щоб про неї максимально забули і в суд ні в якому разі не передавали. А то і “російські друзі” образяться і Петро Олексійович платежі затримає… Ось і чешуть цю хрень мільйонам українців (не всі з яких, нажаль, здатні відрізнити селфі прокурорiв від обвинувального вироку і оголошення в міжнародний розшук злочинців. Ми – (ті які мають пам’ять, волю до дії і відчувають свій обов’язок перед загиблими в Іловайську і Дебальцево) – не ідіоти на яких розраховано ваше інтерв’ю, пане Мамедов, тому незабаром чекайте нас в гості. Разом з ветеранами і матерями загиблих.