Кабінету Міністрів України слід займатися економікою, а не робити політичні заяви. Таку думку висловив лідер партії “Сила і честь”, колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко, поінформувала політсила 23 квітня в Facebook.

“Уряд повинен представити секторальну економічну стратегію, а не робити голослівні політичні заяви … Її мета – забезпечити гідний європейський рівень життя громадян, соціальні гарантії та захист від внутрішніх і зовнішніх ворогів. Зі світової кризи влада повинна зробити головний висновок – потрібне стратегічне регулювання економічної сфери, спрямоване на кінцеве виготовлення товарів з високою якістю “, – заявив він.

Екс-глава СБУ вважає “нонсенсом з точки зору Конституції” відсутність затвердженої Верховною Радою програми дій уряду.

“Критерієм діяльності будь-якого уряду і політичних сил, які його формують, повинні бути п’ять основних показників. Перший – економіка, другий – культура, наука і освіта, третій – армія, четвертий – охорону здоров’я і п’ятий – екологія. І кожен рік уряд має звітувати перед товариством. Є поліпшення – продовжує працювати, немає – пояснити, чому не вдалося домогтися поліпшення, і переконати, що може виправити ситуацію “, – зазначив Смешко.

За його словами, члени уряду, які не здатні поліпшити ситуацію, повинні звільнити місце для “фахівців, які знають, які вміють досягати відповідних показників”.