Після довгої підготовки українські військові почали активно відвойовувати тимчасово зайняті росіянами території півдня України. Через це чим далі, тим частіше армія РФ тікає зі своїх позицій, кидаючи техніку, а ЗСУ хоч і в запеклих умовах, проте впевнено рухаються вперед.  Про це The Wall Street Journal розповіли вісім українських солдатів, які зараз перебувають на лікуванні в госпіталі. 

За їхніми словами, контрнаступ просувається територією, окупованою в перші дні війни, а бої йдуть важко, оскільки ворог добре екіпірований.  Один із співрозмовників видання, рядовий Іван, заявив, що його підрозділ у перші години бою захопив село. 

 Хлопці мають бойовий настрій. Вони йдуть уперед, – зазначив боєць. 

За його словами, Росія має в своєму розпорядженні велику кількість техніки: артилерію, танки, гелікоптери, міномети. Проте російській армії не вистачає людей. 

 Вони кидають усе проти нас, – розповів Іван. 

Він також стверджує, що деякі російські солдати тікають зі своїх позицій, кидають техніку та мінують тіла загиблих товаришів по службі. Військовослужбовець наголосив, що українські війська рушили до Херсона, намагаючись зайняти населені пункти на шляху до міста. Інший солдат Павло додав, що в одних районах ЗСУ наступають, тоді як в інших зазнають поразки, проте це невід’ємна складова будь-якої війни.

Українське командування, на відмінну від російського не використовує воїнів як гарматне м’ясо, тож будь-який відступ зберігає життя військових та дозволяє краще продумати подальший наступ.