Вже 9 вересня має пройти перше засідання нової Верховної Ради. Серед головних законів, на які буде зосереджена увага нардепів перш за все, є і закон про імпічмент президента.

Про це заявив нардеп від партії “Слуга народу” Руслан Стефанчук.

Стефанчук заявив, що у них вже є кілька законопроектів, які необхідно буде прийняти в перші дні роботи парламенту. Ці закони могли бути прийняті і раніше, під час роботи народних депутатів минулого скликання, але їх вирішили проігнорувати.

Окрім цього, будуть законопроекти, які змінюватимуть Конституцію України, і звичайно, закони, які змінять роботу депутатів у Верховній Раді.

Сам президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію щодо закону про імпічмент 21 липня після оголошення перших результатів парламентських виборів.

“Буде закон, і він був, ми подавали закон про імпічмент. Буде закон про імпічмент, один з перших законів, який внесе “Слуга народу”, – заявив Зеленський.

Він висловив упевненість, що “це – рішення всієї партії, кожного з нас”. “Ми обіцяли, і ви у порядку денному нової Верховної Ради обов’язково побачите цей закон. Не доповнення, а закон про імпічмент президента”, – додав Зеленський