У своєму мікроблозі Арсен Аваков відповів на питання, які турбують українців.

1. Ніхто в нашій країні не знає коли завершиться епідемія і скасується карантин – а хто говорить, що знає – бреше. Все буде залежати від розвитку ситуації і нашої успішності в боротьбі з вірусом.

Поки карантин відмінено тільки в Китаї. Країни навколо нас кожен день посилюють заходи обмежень .. від Польщі, з 1 квітня вводить більш жорсткий режим карантину до комендантської години в Ніцці, і заборони виходити на вулиці у Франції, Іспанії, Італії та тій же Москві і Нью-Йорку.

Подивимося, як будуть розвиватися події в Європі, яку хвиля вірусу накрила раніше за нас .. Але, якщо чесно .. треба бути реалістами ..
МОЯ ТОЧКА ЗОРУ: країна почне повертатися до нормального життя – не раніше 15 травня. І це – припущення оптиміста.

З іншого боку – зараз дуже відповідальний момент атаки епідемії … якщо не будемо масово обніматися і шашлишіть в парках, нагороджуючи один одного вірусом – можемо збити пік вірусу, не доходячи до рівня трагічних втрат. ВСЕ В НАШИХ РУКАХ і РУКАХ БОГА ЗВИЧАЙНО.

2. У найближчі дні незабезпечені громадяни почнуть отримувати допомогу держави. Грошима. Щоб витримати цей непростий період. Це рішення Президента і Уряду. Одна категорія людей буде отримувати гроші зовсім скоро, інша – після затвердження Парламентом поданих Кабміном змін до бюджету на позачерговому засіданні (кілька днів).

3. З продовольством проблем не буде.