Україну скоро проситимуть вступити до НАТО. З такою заявою виступив міністр оборони Олексій Резніков.

“Це буде політичне рішення, консенсусне членів Альянсу”, – запевнив глава міністерства у інтерв’ю під час візиту в США. Він підкреслив, що від цього вступу буде взаємна користь сторін.

Олексій Резніков розповів, що “досвід, який мають наші сухопутні війська, не має жодна армія НАТО”.

“Це досвід у протистояння потужній армії протягом семи з половиною. Тому вони скоро будуть просити нас увійти в Альянс. Ось мій вам прогноз”, – заявив міністр оборони.

Також він пригадав, як: “наші спецназівці вивезли людей з Кабула. Цього не зробила жодна країна. Ми продемонстрували, що ми це можемо краще, ніж будь-хто; ми перші дали литовцям колючий дріт, коли почалася міграційна криза”.

Не факт, що вступ в Альянс відбудеться швидко. Адже деякі члени Альянсу, зі слів Резнікова, в 2008 році завадили нам стати членами НАТО разом з грузинами, хоча така можливість була.

“Продовжують будувати з росіянами певні “північні потоки”, використовувати енергетичну зброю не тільки проти України”, – резюмував міністр.

Резніков пояснив, що “нам потрібно членство НАТО не заради членства, а заради можливості отримати почесне місце в цьому Альянсі, щоб ми отримували від цього користь, а вони отримали користь від нас”.

“НАТО – це не військовий союз, а значно ширше. Він стосується демократії, економіки, нових технологій, та інше”, – пояснив Резніков.