Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав в Центральному госпіталі МВС поліцейських і нацгвардейців, які постраждали під час сутичок біля будівлі парламенту 17 грудня.

Як повідомляє сайт ВР, Разумков побажав правоохоронцям якнайшвидшого одужання і подякував за службу.

“Хочеться, щоб ви несли службу тільки в режимі патрулювання і одягали спецобмундирування хіба що під час навчань. Важливо, щоб в суспільстві було розуміння, що закон – один для всіх, і людина в формі стежить за виконанням цього закону і заслуговує на повагу”, – зазначив Дмитро Разумков.

Українці тепло зустріли цю новину:
“Який молодець, сил йому”, “Справжній політик і хороший чоловік,” Молюсь за його успіх “.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань і миробудівництва Розмарі ДіКарло. Про це повідомляє прес служба Апарату Верховної Ради.

“Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань і миробудівництва Розмарі ДіКарло. Дмитро Разумков зазначив, що високо цінує співпрацю з Організацією Об’єднаних Націй і сподівається на продовження конструктивної взаємодії, особливо в умовах активного впровадження реформ в Україні”, – йдеться в повідомленні.