Президент України Володимир Зеленський напередодні першого зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яке відбудеться 25 червня, підтримав випускників та побажав їм успіхів на тестуванні.

Про це Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні на сторінці в соціальній мережі.

«У цьому році все не дуже справедливо. У вас не було останнього дзвоника, не було випускного, як каже моя дочка – був повний треш », – поділився спостереженнями президент.

Він також підкреслив, що знає, що випускникам непросто.

«Але ми всі будемо тримати за вас кулаки заради вашого результату. І пам’ятайте – найголовніше масочку, відстань один від одного, і все дезінфікувати. Все, що можете. Все залежить від вашої фантазії », – додав Володимир Зеленський.

При цьому він вирішив відмовитися від свого «фірмового» побажання здоров’я «36 і 6» (про температуру) і замінив його на «здоров’я» і «200 балллов».

Як відомо, незважаючи на те, що пробні тести проводилися дистанційно, а ситуація з пандемією коронавіруса залишає бажати кращого, ЗНО як і раніше залишається обов’язковим для тих, хто планує вступати до вузів. Перші тести з математики відбудуться 25 червня, а основна сесія закінчиться 17 липня тестуванням з хімії.