З початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року загинули понад 7 000 мирних українців. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телемарафону.

Він повідомив, що поліція зафіксувала 22 тисячі ворожих обстрілів з початку війни.

«Такими обстрілами уражено понад 24 тисячі цивільних об’єктів. Я хочу наголосити, що обстріли забирають життя мирних людей – і вже кількість мирних жителів, що загинули під час цієї війни перебільшує сім тисяч осіб! І ще п’ять з половиною тисяч мирних жителів травмовано», – сказав Єнін.

За словами Єніна, це важкі втрати для України. І не дивлячись на це Росія не зупиняється.

Додамо, що  Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що на війні з росією загинуло близько 9 тисяч українських захисників.

У війні з росією загинуло близько 9 тисяч українських військових.

Про це на форумі «Захисники. Перекличка» повідомив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

«У цій війні беруть участь не лише військовослужбовці й не лише ті, хто взяв до рук зброю, – наші маленькі дітки, які зовсім ні в чому не винні, крім того, що вони народилися саме тут і саме в цей час. Вони справді нічого не розуміють, що відбувається, але однозначно потребують захисту і біля Соледара, Бахмута, Великої Новосілки, і тут, тому що їхній батько пішов на фронт і, можливо, входить до тих майже 9 тисяч героїв, які загинули», – повідомив Залужний.