Президент Володимир Зеленський призначив нового голову місії України при НАТО. Місію очолила Наталія Галібаренко.

Про повідомляє сайт президента.

“Призначити Галібаренко Наталію Миколаївну главою місії України при НАТО”, – йдеться в президентському указі.

Відзначимо, рік тому президент звільнив Галібаренко з посади посла України у Великобританії, призначивши на цю посаду колишнього міністра закордонних справ Вадима Пристайко.

До цього Галібаренко була послом в Британії з серпня 2015 року, а ще раніше – першим заступником міністра закордонних справ.

Також президент України Володимир Зеленський призначив нового посла України в Туреччині. Ним став Василь Боднар.

“Призначити Боднара Василя Мироновича надзвичайним і повноважним Послом України в Турецькій Республіці”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, український лідер призначив Василя Гамяніна послом України в Індонезії. А посол України в Кенії Андрій Праведник став також послом України в Танзанії.

Ще одним указом Зеленський призначив Василя Химинця послом України в Республіці Австрія.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО від 4 червня про невідкладні заходи для «поглиблення інтеграції України в НАТО».

Зокрема РНБО доручила:

Кабінету міністрів – за два місяці проаналізувати виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО та вжити заходів, щоб їх виконували ефективніше; опрацювати питання створення підрозділів з євроатлантичної інтеграції в держорганах і формування системи переходу сектору безпеки і оборони на стандарти НАТО;

Міністерству оборони – вжити заходів для призначення військового представника місії України при НАТО; за два місяці винести на розгляд Кабміну пропозиції щодо вдосконалення вимог безпеки, контролю і звітності по військовому майну;
іншим органам – забезпечити участь ЗСУ та інших сил безпеки і оборони України в операціях та навчаннях НАТО;

активізувати діалог розвідорганів України і НАТО, організувати обмін досвідом з НАТО щодо протидії гібридній війні з РФ;

ініціювати регулярні консультації з країнами-партнерами НАТО з розширеними можливостями для обміну досвідом.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.