Сьогодні, 30 липня, в Донецькій області пройде виїзне засідання РНБО. Про це повідомив секретар відомства Олексій Данилов, повідомивши, яким темам буде приділено сьогодні особливу увагу.

Про це повідомив “Інтерфакс-Україна” з посиланням на коментар Данилова в прямому ефірі одного з українських телеканалів. Відзначається, що на цей раз засідання пройде у виїзному режимі в Донецькій області. Данилов В ефірі повідомив, що 30 Липня РНБО планує розглянути вісім питань.

“Будуть питання кордону, питання безпеки в енергетичному секторі, питання, пов’язані з медициною, водою і так далі. Вісім питань завтра будемо розглядати”, – сказав Данилов. Також він зазначив, що “виїзна” практика увійде в регулярний режим для того, щоб органи самоврядування також були залучені до засідань РНБО.

Також додамо, що Голова Верховної Ради Дмитро Разумов заявив, що не братиме участь у виїзному засіданні РНБО в Донецькій області в п’ятницю, 30 липня через тривалу робочу поїздку на півдні України.

«На жаль, я не встигаю. Якщо не помиляюся, засідання вже почалося або незабаром має розпочатися. Відрядження планувалося два тижні тому, офіційні матеріали з’явилися понад тиждень тому, а про РНБО всі дізналися два дні тому», — сказав він.

За словами Разумкова, він «не міг уже скасувати свою робочу поїздку і в Миколаївську, і в Одеську області».

«Я звик виконувати те, що я обіцяю», — сказав він.