Радник глави Офісу президента України Арестович погодився з думкою міністра оборони США Ллойда Остіна, що війна “наближається до розв’язки”. Розпочинається третій етап війни. Попри те, що контрнаступ ЗСУ злегка відтягується, ми маємо шанси стати ще успішнішими.

Росія, зібравши останні резерви, піде в наступ на півдні України, щоб запобігти контрнаступу ЗСУ на Херсон, а ми будемо “метелити”.

За словами Арестовича, на півдні російські накопичені резерви зіткнуться з підготовленими українськими резервами.

“Це не означає, що вона закінчиться, але це буде щось на кшталт Курської дуги. Те, що там станеться, визначить фінальну фазу війни, яка ще може тривати – мамо рідна. У мене прогноз на те, що ми виграємо”, – заявив Арестович в ефірі одного з телеканалів.

Зараз відбувається великий переворот фізичний, росіяни з північного сходу України зміщуються на південь. Російські війська можуть піти в наступ на півдні з “натяком забігу на Миколаїв” на початку-середині серпня.

“Думаю, що вони будуть готові до наступу десь до 5-6 серпня. Може, трохи раніше, може, трохи пізніше. Підуть вперед, ми будемо бити. Там буде лиха бійка в стилі громадянської війни 18-20 років. Війна з елементами маневрів степом повинна бути”, – додав радник глави ОП.

Противник відкрив черговий кран ненависті та зла, виклавши відео знущань над нашим полоненим, підірвавши азовців, обстрілявши спальний район Миколаєва серед білого дня. Тим самим ознаменувавши третю фазу війни.

Градус ненависті в українському суспільстві має викликати у нас реакцію у відповідь, підштовхнувши до помилок.

Вони готують битву за південь у вкрай невигідних для них умовах. А ставка вкрай висока.Якщо ми житимемо і воюватимемо з холодною головою, то шансів у них взагалі ніяких немає. На них чекає тотальний розгром, – вважає Арестович.

Наш козацький драйв у степах Херсонщини закрутить їхні колони з десантниками, перемішавши із чорноземом.

Якщо ж ми почнемо відповідати реакціями ненависті та помсти, творячи зло – робитимемо помилки. Перетворюватимемося на таких, як вони: на нелюдів з боліт.

А тут не до драйву. Ми захищаємо та звільняємо своїх людей та свою землю. І цей хтонь переможемо світлом, драйвом та точною зброєю. А всіх винних знайдемо та покараємо з холодною головою.

Арестович зазначив, що “щасливе визволення Херсона, імовірно, злегка відсувається” і замість нього чекає “неминуча славна бійка”. Водночас ситуацію в російських військах він охарактеризував як “жахливу”.

За даними радника глави ОП, на херсонський напрямок окупанти перекинули “десантну окрошку” у складі семи – восьми батальйонних тактичних груп, на додаток до тих 12–15 БТГ росіян, що вже були. Трохи “штатних” сил росіян, за його оцінкою, є ще на ізюмському напрямку, а на харківському “на кордоні маячить 144-та дивізія в повному складі”.

Це свідчить про те, що на стратегічному рівні росіяни нічого серйозно так і не навчилися.

За його словами, просто оборону російське командування вважає невигідною.

“Знову полетять тачанки степом, козацький драйв відродиться, дух Махна повернеться, і ми їм навішаємо”, – упевнений Арестович.