Роман Абрамович змушений позичати у своїх голлівудських та американських впливових друзів через санкції. Про це пише Page Six. Як повідомляють журналісти, Абрамовичу потрібно 750 тисяч доларів на тиждень на оплату праці своїх працівників.

Але хоча в Абрамовича, який влаштував ряд зіркових вечірок на своїх яхтах і у своєму великому маєтку Сен-Барт, багато близьких друзів у Голлівуді, на Уолл-стріт і в світі технологій, нам кажуть, що його партнери побоюються давати йому гроші в борг. Навіть коли він бере участь у мирних переговорах між Росією та Україною, – пише Page Six.

За даними ЗМІ, він звернувся до голлівудського продюсера та режисера Бретта Ратнера та родини Ротшильдів.

Вони не погодилися дати йому гроші, тому що або у них їх немає готівкою або, більше того, неясно, які наслідки відповідно до міжнародного права, – пише видання.

Також російський олігарх Роман Абрамович вперше за останні шість років не потрапив до списку Forbes найбагатших власників спортивних команд.

Після вторгнення РФ в Україну російські олігархи почали потрапляти до санкційних списків, і Абрамович не став винятком. Нещодавно він оголосив, що продасть ФК “Челсі”, який він купив за 190 млн дол у 2003 році і який, за останньою оцінкою, коштував 3 млрд доларів, а виручені кошти пожертвує на благодійність”, – пише видання.

 

Вперше за шість років він не є одним із найбагатших власників спортивних команд у світі. Після вторгнення РФ в Україну статки Абрамовича, які у січні оцінювались Forbes майже в 15 млрд дол, скоротились до 6,9 млрд дол.

Мільярдер опустився з 12-го на 17-е місце у рейтингу Forbes найбагатших бізнесменів Росії та посів 351-е місце у глобальному списку.