Петро Порошенко домовився з Віктором Медведчуком про скоординовану політику в медіапросторі України. Наслідком цього є те, що NewsOne припинив показувати головних опонентів Петра Порошенка – Юлію Тимошенко і Анатолія Гриценка. А РНБО за місяць так і не розглянула можливість накладення санкцій на 112 і NewsOne. Про це в своєму блозі на «Українській правді» написав народний депутат Мустафа Найєм.

– Минуло понад два місяці, як парламент звернувся до РНБО з проханням розглянути можливість накладення санкцій на 112 і NewsOne. «Як тільки постанова нам надійде з парламенту, не бачу проблем, щоб оперативно розглянути це питання», – рішуче заявив тоді Олександр Турчинов. За цей час на нас встигли напасти, в країні ввели військовий стан, резервістів мобілізують, ми запустили електричку на Бориспіль і вона навіть встигла зламатися. А РНБО під час воєнного стану не знайшло час, щоб розглянути звернення парламенту з приводу телеканалів, які президентська фракція засудила за пропаганду Кремля і розпалювання ненависті. Я думаю, Петру Порошенко і Олександру Турчинову треба визнати секретаріат РНБО профнепридатним і розігнати непотріб. Хоча, напевно, простіше буде вийти до людей і щиро визнати: Петро Порошенко домовився про все з Віктором Медведчуком, – заявив Мустафа Найєм.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

До такого висновку приходиш після того, як NewsOne припинив показувати головних опонентів Петра Порошенка – Юлію Тимошенко і Анатолія Гриценка. А 112-й став головним рекламним носієм президентської кампанії і медіаспонсор телесеріалу про перерізання стрічок гарантом. Останній приклад – візит Порошенка до Тернополя, який детально висвітлювався на телеканалі 112-й.

– У команді президента антиукраїнськими каналами вважаються не ті, які розпалюють ненависть, просувають прокремлівську порядку, «русскій мір» і говорять мовою російської пропаганди, а ті, які критикують особисто Петра Порошенка,   – підсумував Найєм.