Раніше норма про безкоштовне харчування школярів не поширювалася на дітей, в яких один з батьків загинув або зник безвісти, захищаючи Україну.

В Україні сьогодні, 1 січня, почав діяти закон №978-ІХ про безкоштовне харчування для дітей загиблих військових. Текст закону опублікований на сайті ВР.

Раніше безкоштовним харчуванням в установах освіти забезпечували тільки дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та учнів 1-4 класів з малозабезпечених сімей.

Ця пільга не поширювалася на дітей, в яких один з батьків загинув або зник безвісти, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.

Із сьогоднішнього дня місцеві органи влади, які мають у підпорядкуванні державні і комунальні навчальні заклади, повинні забезпечувати безкоштовним харчуванням дітей, у яких один з батьків загинув або зник безвісти, захищаючи Україну.

Раніше повідомлялося, що в Україні протягом найближчих трьох років мають намір реформувати систему шкільного харчування.

Також сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, крім повного державного забезпечення отримуватимуть стипендію в розмірі 150% від прожиткового мінімуму на одну особу.