У 2019 році  Конгрес США запровадить нові санкції проти Росії, які отримали назву “пекельних”, і президент США Дональд Трамп нічим не зможе цьому завадити.

Про це розповів відомий політолг Андрій Піонтковський.

Політолог зауважив, що не дивлячись на широкий маневр формулювань Трампу доведеться підписати законопроекти, які називають “пекельними санкціями”.

“Треба говорити не так про Трампа, як про адміністрацію Трампа. Це не одне й те ж саме. Згадаймо історію скасування зустрічі Трампа і Путіна в Аргентині, коли, ще піднімаючись трапом літака, Трамп казав, що в нього буде надважлива зустріч, а за півгодини з літака він написав твіт про скасування цієї зустрічі”, – наголосив Піонтковський, маючи на увазі зустріч Трампа і Путіна в Аргентині, яка повинна була відбутися на тлі захоплення в полон українських моряків Росією біля Керченської протоки.

За словами політолога, на Трампа в цьому питанні явно тиснула його адміністрація.

“Після цього він звільнив Джеймса Меттіса. Точніше, Меттіс пішов, я би навіть сказав, що це він звільнив Трампа, коли демонстративно пішов у відставку, написавши розгорнутого листа щодо її причин. 

Що найнебезпечніше для Трампа, Меттіса підтримують більшість республіканців-членів Сенату. Тому для нашого обговорення американських санкцій я би виніс Трампа за дужки”, – резюмував політолог.

Додамо, що на думку президента США, війна в Афганістані перетворила Радянський Союз у Росію.

Президент США Дональд Трамп заявив, що СРСР  розпався через участь радянських  військ в афганській війні. Таку заяву він зробив у ході зустрічі з міністрами і главами відомств в Білому домі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Раніше Росія була Радянським Союзом. Афганістан зробив її Росією. Тому що СРСР збанкрутував, воюючи в Афганістані”, – заявив Трамп, слова якого навів телеканал Fox News.

Президент США також зазначив, що, на його думку, в Афганістані не повинні перебувати війська США, а мають бути війська інших країн регіону.

“Чому Росія зараз не там, чому Індія, Пакистан не там? Чому ми там? Ми за 6 тисяч миль від Афганістану”, – заявив він.

Присутність американського контингенту в афганістані Трамп пояснив тим, що  “США хочуть допомагати іншим країнам і людям”.