Олена Зеленська викликала фурор: чоловік не втримався і спалахнув, побачивши це фото

Олена Зеленська, дружина президента України, взяла участь в щорічному обіді перших леді в підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН

Фото з церемонії вона показала в своєму Instagram. Знімки вразили не тільки звичайних користувачів, не стримався і сам Володимир Зеленський.

“Мала можливість взяти участь в щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН”, – написала вона.

Також Зеленська розповіла, що приєдналася до вшанування представників індустрії моди.

“Висловлюю свою глибоку повагу і щирі вітання номінантам”, – повідомила вона.

Відзначимо, що Зеленська з’явилася на вечорі в ніжно-блакитному брючному костюмі-трійці від українського бренду Six, який складався з жакета, жилетки і прямих вільних штанів зі стрілками. Відзначимо, для офіційних заходів перша леді України нерідко віддає перевагу саме брючним костюмам і вже кілька разів з’являлася в нарядах саме цієї марки.

Свій наряд на обіді перших леді Зеленська доповнила гостроносими сірими туфлями. Завершили її ефектний образ красива укладання з локонами, ніжний макіяж і лаконічні сережки.

Зазначимо, фотографії викликали захват користувачів мережі. «Спалахнув» і сам Володимир Зеленський. Він поставив поставив під знімком подружжя вогонь і сердечко.

«Яка ж Ви стильна і красива», «Ви не тільки красива, в Вас є глибина, розум, мудрість», «Як завжди бездоганна», «Шикарна леді», «Принцеса Олена !!!», «Чудово красива, елегантна, жіночна, просто супер !!! »,« Ти Красуня! Колір костюма підібраний ідеально саме під таку чудову жінку. І жилет без блузки – це дуже стильна і сексуальна знахідка. Ось з рукавами переборщили, вийшли якось по шкільному чи що. Перша жінки України виглядає дійсно “Першої”. Молодці !!! », – захоплюються Зеленської в мережі.