Чиновник, який перебуває під слідством, вирішив спробувати себе в політиці.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян після завершення роботи в уряді збирається випробувати свої сили в політиці.  Про це чиновник повідав в четвер в ефірі Громадського.

«Чесно, хотів зайнятися родиною, але після цих всіх цікавих подій навколо мене я бачу чіткий шлях в політику.  Пропозиції є, не приховую.  Але я людина лояльний, командний, тому, щоб розглядати будь-які інші пропозиції, я спочатку повинен підвести риску з тією командою, з якою я працюю зараз », – пояснив громадськості міністр.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

При цьому він зазначив, що особисто для нього важливо, щоб Петро Порошенко був переобраний на наступний президентський термін.

"Це може подобатися або не подобатися, але альтернативи особисто я не бачу", – сказав Омелян.

Тим часом, за словами чиновника, пропозицій від Блоку Петра Порошенко йому не надходило.

Омелян зізнався, що кілька політичних партій вже зробили йому свої пропозиції, проте ні з ким переговорів він не веде, так як «повинен підвести підсумки» з «Народним фронтом».

Нагадаємо, що міністр Омелян знаходиться під слідством за підозрою в незаконному збагаченні і декларування недостовірної інформації.  Чиновника взяли на поруки його колега по Кабміну, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, і народний депутат Федір Бендюженко.  На майно Омеляна накладено арешт.