Відомий український блогер Михайло Подоляк звернув увагу українців на поведінку народних депутатів. На думку Подоляка, нардепи ведуть себе не належним чином. 

А особлива увага блогера впала на політика Ірину Геращенко. Про це Подоляк написав у себе на сторінці в мережі Facebook.

“Їх багато. На всіх рівнях. У будь-якому органі влади. По всіх вертикалях. Фахівці з крику і хамства)… Все дуже прогнило в нашій країні саме через тотальне домінування невихованих чорноротих людей). Тому що вони дозволяють собі публічно трьоповерхово ображати, бездоказово кричати, істерити і… ніякої відповідальності за все це ніколи не настає. Кажи що хочеш). 

Подібна поведінка, у якій немає ні найменшої відповідальності, стає домінантною моделлю поведінки на всіх рівнях. 

“Бери на горло!” “Грубо хами”. “Плюй в обличчя”. Тому категорично не можна спускати на гальмах те, що робить “депутат” Геращенко…”, – написав Подоляк.

Водночас як стало відомо у кулуарах ради, Геращенко зможе уникнути покарання, принаймі поки що.Верховна Рада розгляне рекомендацію Регламентного комітету щодо відсторонення співголови фракції “Європейська солідарність” Ірини Геращенко від участі у п’яти пленарних засіданнях парламенту, коли матиме час.

Про це журналістам заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Так, на питання, коли Рада розглядатиме рішення Регламентного комітету про відсторонення Ірини Геращенко від участі у п’яти пленарних засіданнях, Арахамія відповів: “Коли в нас буде час на це. Я думаю, що зараз просто не на часі. Дуже багато питань, які є набагато важливіші для країни, ніж питання однієї людини”.

На уточнення чи можливо, що взагалі це питання не розглядатиметься, він відповів: “Можливо, ні. У черзі десь полежить, там велика черга законопроєктів, які треба розглядати”.

Давид Арахамія додав, що очікував від Ірини Геращенко вибачення за свої висловлювання, але вони не надійшли.

Арахамія розповів, що після конфлікту підійшов до Геращенко і запевнив, що не має до неї особистих претензій, і виконував свою роботу як голова фракції.‡агрузка...