Візит Зеленського у Дніпро ще надовго запам’ятається мешканцям: президент їхав в тролейбусі по мосту і стався інцидент, в якому брав участь глава Офісу президента Андрій Богдан.

Відео про це вмить опинилося на сторінці Офісу президента у Facebook, але потім трансляція різко перервався і її швидко вилучили.

Починається відео з того, що Філатов стоїть біля транспорту і питає у людей поблизу: “Люди, вам на ту сторону? (на іншу сторону моста, через який у президента і Філатова парі) Поїхали, з президентом”.Філатов хоче завести людей в автобус, Богдан починає протестувати з фразою: “Не пускайте, це не наші люди. Це люди місцевої влади”. На що Зеленський просить припинити і каже своєму соратнику, що той поводиться негарно.

У підсумку люди заходять, а тролейбус від’їжджає. Президент, який до цього сидів у тролейбусі, поступився своїм місцем дитині.

Нагадаємо, президентка Словаччини Зузана Чапутова 16 вересня відвідає з офіційним візитом Київ, де проведе переговори з президентом Володимиром Зеленським.