Самопроголошеним президентам Білорусі і Росії необхідно приготуватись — їх очікує доля іракського лідера Саддама Хусейна. Про це заявив російський опозиційний політтехнолог Аббас Галлямов.

«Якщо армія Путіна зазнає поразки, то Путіну буде важко втримати владу, його легітимність дуже сильно постраждає, тому кремлівський лідер і не хоче зупиняти війну», — розповів Аббас Галлямов.

Не виключення, що відсторонення може також чекати і білоруського лідера Олександра Лукашенка, адже той прямо підтримує дії Путіна. Окрім того, він давно узурпував владу у своїй країні, і послаблення режиму Путіна означає і його ліквідацію. Кремлівського лідера уже чекає трибунал, але доля може повернутись так, що союзнички можуть опинитись не на лаві підсудних, а на тому світі.

Нагадаємо, ще раніше колишній керівник ЦРУ Джек Девайн попереджав, що Путін буде усунутий від влади в результаті державного перевороту через війну в Україні, яка «зайшла в глухий кут».

«Я не думаю, що це буде повстання. Я думаю, що це буде те, що ми можемо назвати палацовим переворотом».

Девайн вважає, що Путін стає все більш непередбачуваним і небезпечним — і його вторгнення в Україну «посіяло його політичний крах».

На його думку, популярність Путіна буде продовжувати падати в міру продовження війни, але це не зупинить його жахливого курсу і російський лідер продовжуватиме свою боротьбу, «чого б це не коштувало».

«Чим більше втрат і чим більше насильства бачать російські громадяни, тим менше людей хочуть брати в цьому участь, — пояснив він.

«Йому буде важко вербувати людей, але це все ж таки Росія. Він знайде спосіб примусити, заманити. Зрештою, він створить армію, але війна буде ставати все менш популярною», — підкреслив Девайн.