Президент Росії Володимир Путін, найімовірніше, хворий на саркому або принаймні точно проходить хімієтерапію. Це пояснює його вибір довгих столів під час переговорів – що зменшує ризик будь-якого враження його ослабленої імунної системи.

Про це в інтерв’ю Сергію Іванову на каналі ISLND TV розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович. Зауважимо, що подібні припущення обговорювалися вже неодноразово (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Попри те, що саркома зазвичай прогресує дуже швидко, Арестович зазначив, що “по-різному буває, як мені говорили медики”.

“Крім того, все-таки якщо зосередити всі зусилля медицини на одній людині… Він на хімії точно, тому 20-метрові столи, щоб імунна система, яка і без того розхитана, щоб нічого на неї не вплинуло”, – підсумував він.

Зазначимо, що саркома– це злоякісна пухлина, яка утворюється з різних типів сполучної тканини (нервова, м’язова, кісткова, жирова та ін.). Найчастіше вони характеризуються швидким ростом, частими рецидивами та віддаленим метастазуванням. На відміну від раку, вони не прив’язані до якогось конкретного органу, а можуть виникати будь-де в організмі.

Існує понад 50 типів сарком, які можуть бути згруповані у два основних типи: саркома м’яких тканин та саркома кістки. Виживання при саркомах залежить від розміру первинної пухлини та ступеня її злоякісності. П’ятирічне виживання при різних видах сарком коливається від 50% до 80-90%.

Попри те, у Кремлі спростували інформацію про хвороби глави РФ Володимира Путіна. Дані про те, що він публічно демонстрував інтерес до проблеми раку, там назвали “вигадкою й неправдою”.

У цьому, зокрема, переконував прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков у розмові з журналістом Олексієм Полоротовим для “Осторожно media”.

Раніше російське видання “Проект” опублікувало розслідування щодо проблем зі здоров’ям Путіна. У ньому стверджувалося, що того регулярно супроводжує лікар-онколог і медики, які спеціалізуються на лікуванні проблем щитовидної залози.

У відповідь на запитання, чи хворий глава РФ на рак щитовидки і чи робили йому якісь операції, пов’язані з онкологією, Пєсков заявив, що все це “вигадки й неправда”.

Коли журналіст перепитав, мовляв, чи вірно він розуміє його слова, що Путін не хворий на рак, той тільки й сказав: “Вірно”.