Україна продовжить контрнаступ на півдні країни після того, як російські загарбники будуть повністю виснажені.

Таку думку у коментарі РБК-Україна висловив експерт Олексій Гетьман.

Він зазначив, що наразі на південному фронті відбуваються бої на виснаження і вони триватимуть доти, доки ворог не буде виснажений.

Експерт заявив, що лише після того, як російські загарбники почнуть відчувати снарядний голод, а також нестачу артилерійських стволів, український контрнаступ знову активізується.

“Ситуація така, що ми призупинили активні наступальні дії через заміновані поля і щільний артилерійський вогонь. Це не є чимось катастрофічним. Просто зараз ми знищуємо логістику, склади, інфраструктуру та артилерію”, – зазначив він.

Окупанти продовжують відчувати проблеми із забезпеченням, логістикою та ротацією на півдні України, на що скаржився командувач 58 загальновійськової армії РФ на Запорізькому напрямку генерал-майор Іван Попов перед своїм звільненням. Це призводить до відмов солдатів воювати та здачі в полон бійцям ЗСУ.

Про це розповіли аналітики Інституту вивчення війни.

Недавнє зняття з посади Попова рішенням Міноборони РФ та згадані ним проблеми продовжують впливати на російські військові операції на півдні України, а також на обговорення цих операцій.

Відомий російський блогер, пов’язаний із Кремлем, нарікав на операції Сил оборони України щодо виснаження російських сил, які утримують південні райони на тлі контрнаступу ЗСУ.

Він також зазначив, що російське військове командування не вирішило проблем ротації сил, про які говорив Попов перед звільненням.