Невдовзі будуть розкручувати дві великі справи, в які можуть пробувати залучати очільників політичних сил і не лише. Йдеться про справу Онищенка  а також, так звана, справа «чорна книги» бухгалтерії Партії регіонів. Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» заявив народний депутат України Сергій Соболєв.

«Через справу Онищенка і «чорну бухгалтерію» Партії регіонів в той чи інший спосіб проходить 90 відсотків політикуму. При чому, якщо по справі «чорної книги» бухгалтерії Януковича є вже вироки, навіть американської юстиції, бо ж наші не можуть нормально працювати і там ніби все зрозуміло та відкрито. То щодо Онищенка все набагато складніше», – сказав Соболєв.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Окрім цього з словами Соболєва, є багато матеріалів, які не є першоджерелом, а озвучуються лише в інтерпретації самого Онищенка.

«Якщо ви почитаєте його книгу, то там побачите абсолютно чітку абсорбція фактів, які можна використати у той чи інший спосіб. Тому мені здається, що чіплятися будуть за будь-що і використовувати це. А далі наскільки це можна буде використати, і чи будуть тримати це в узді тих, проти кого вони ці справи використовують – це вже питання», – наголосив він.

Також він зауважив, що у ключових українських топ-політиків різко падає тембр голосу та з’являються грандіозними заяви, коли вони тільки починають фігурувати в тій чи іншій справі.

«Політики наштовхнулися на те, що всі факти будуть використовуватися. Але є суттєва різниця між політиками, на яких пробують діяти методами шантажу і тоді вони абсолютно по різному ведуть себе в такій історії», – вважає Соболєв.