Влада Сполучених Штатів дозволила компанії українського олігарха Ігоря Коломойського продати будівлю в Техасі, яка раніше була заморожена у справі про відмивання коштів, для виплати податкового та інших боргів.

22 вересня Федеральна окружна суддя США Марсія Кук задовольнила клопотання Міністерству юстиції та дала дозвіл компанії Коломойського продати будівлю в Далласі. У цій будівлі колись була розташована компанія Electronic Data Systems, заснована колишнім кандидатом у президенти США Россом Перо.

Коломойський відкидає звинувачення і подав заяву на розгляд справи в третейському суді, заявляючи, що США не мали підстав експропріювати його активи.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Очікується, що продаж буде завершений 27 вересня. Згідно з судовими документами, північнотехаська компанія з нерухомості Centurion American погодилася викупити будівлю за 23,3 мільйона доларів.

Станом на 16 вересня з цією будівлею було пов’язано понад $425 000 боргу податку на нерухомість, пені та виплат на користь місцевої громади. Після виплати боргів та податків решту прибутку від продажу помістять на депозитний рахунок, яким до кінця судового розгляду керуватиме американський уряд.

«Суд вважає, що проміжний продаж майна необхідний і доречний для збереження вартості майна до завершення провадження у справі про накладення арешту», – йдеться в рішенні Кук.

Нерухомість у Техасі наразі не зайнята і не може отримувати прибуток для покриття видатків на утримання, сплати податків та членських внесків. Негайний продаж зменшить ризики від коливань ринку, а також витрати на утримання майна у належному стані.