Попри те, що Дмитро Разумков жодного разу не заявляв про свої президентські наміри, цілком очевидно: він націлений боротися за президентське крісло. 

Нещодавно спікер записав передвиборчий відеоролик.

У коментарі 24 каналу політолог Володимир Фесенко висунув тезу, що далі Разумков оцінюватиме загальну політичну ситуацію.
На думку політолога Ігоря Чаленка, Разумков створює певну ескалацію посилення напруженості. Спікер то ігнорує засідання Ради нацбезпеки, то не голосує за запровадження санкцій щодо медведчуківських телеканалів.

Можливо, скандального спікера незабаром замінять на першого заступника голови ВР Руслана Стефанчука. У “Слузі народу” чи то помилково, чи то навмисно вже підписують першого заступника Руслана Стефанчука як “українського спікера”.

Ці чутки з’явилися ще рік тому, а чим більше спікер дистанціюватиметься, тим більше буде бажання його звільнити,– розповів Фесенко.

Експерти пояснили, наразі відкритого конфлікту між спікером парламенту та президентом немає.

Але Разумков все більше дистанціюється від команди Зеленського. І, ймовірно, найближчим часом створить свій політичний проєкт. Останні баталії з Олексієм Даніловим, де вони не могли вирішити, хто і як визначатиме статус олігарха – РНБО чи Верховна Рада, є чудовим підтвердженням цим чуткам. Разумков дуже хоче бути в центрі уваги. 

Разумков оцінюватиме ситуацію, рейтинг Зеленського і який стан справ, якими будуть його політичні рейтинги і чи буде на момент виборів фінансова підтримка з боку конкретних спонсорів,– пояснив Фесенко.

Проте наразі спрогнозувати важко, чи буде Разумков боротися за президентське крісло. Все залежить від того, чи зможе політик знайти підтримку олігархів та набрати рейтинг, не втративши довіру виборців. Водночас точно можна сказати, що боротьба за президентське крісло починається ще задовго до виборів, тому час покаже.