Російські окупанти, мабуть, не очікували, скільки м’яса вийде з них через теперішній контрнаступ ЗСУ, що раптом знадобилась вся та підготовка медичної системи  до своїх 200х і 300-х. Хоча попередньо це було зумовлено можливими діями окупантів з приводу  наступу на Донеччині.

За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, російське військове командування розпорядилося посилити можливості медичних закладів на тимчасово підконтрольній ним території Донбасу ще у 20-х числах серпня. Може бути, що до таких заходів загарбники вдалися після того, як росія почала перекидати на фронт свій третій армійський корпус.

Втім, достовірно невідомо, куди саме путін та його поплічники переганятимуть свої недозібрані резерви. Цілком ймовірно, що спроби безглуздих лобових наступів у Донецькій області загарбники проводитимуть наявними силами російських підрозділів, місцевих бойовиків та примусово мобілізованих.

Помруть усі, хто наступатиме.

Левова частина окупантів цілком розуміє, що ні до яких масштабних наступальних дій збройні сили не готові, але при цьому загарбники вірять у можливості виходу до адміністративних кордонів Донеччини.

Крім того, пропагандисти та замполіти постійно розповідають особовому складу про “перемоги російської армії”, “слабкість захисту України” та демонструють відео зі “злочинами ЗСУ”. У такий спосіб керівництво ординської армії намагається мотивувати своє військо, яке не дуже й бажає йти у лобові атаки заради захоплення зруйнованих авіцією та артилерією міст.

Крім того, “ваньки” цілком розуміють, що рано чи пізно їм доведеться відправитися на концерт кобзона, а їх перехід у наступ на будь-якому напрямку на Донеччині суттєво прискорить отримання квитка.

То ж спроби прориву до Авдіївки, Соледару чи Слов’янська із Бахмутом призведуть лише до збільшення “хороших русских” у промислових масштабах. Адже росія відверто воює “м’ясом”, а генералам глибоко наплювати на кількість загиблих підлеглих.

Так само у кремлі геть не переймаються долею тих, хто отримав інвалідність внаслідок участі у бойових діях, тому військово-політичне керівництво окупантів залюбки обмінює руки та ноги своїх солдатів на медальки.

Що ж стосується тактики застосування підрозділів зведеного російсько-загарбницького війська, то вона залишається незмінною: першими у будь-який бій йдуть “смертники” – мобілізовані жителі Донбасу. За ними у разі хоча б якогось успіху наступають бойовики та безпосередньо представники російської армії.

Вже скоро «яскравий недопратріотизм» знову просякне вулиці ОРДЛО. Окупованими частинами Луганщини і Донеччини прямуватимуть труни колишніх шахтарів, у яких вже немає рук чи ніг.

Медиків перевели у режим надвисокої готовності

За даними українських спецслужб, про можливу підготовку окупантів до посилення наступальних спроб на Сході говорить наказ російського командування збільшити кількість місць у моргах всіх лікарень на окупованому Донбасі. Крім того, до кожного медичного закладу надійшла інструкція терміново доставити додаткові ліжка у палатах та коридорах. У деяких лікарнях навіть розстелили матраци на сходових майданчиках. Оскільки ж подібної підготовки до бойових дій не було навіть у січні-лютому, можна припустити, що російське командування достатньо серйозно ставиться до збільшення вогневої потужності ЗСУ.

Також російське командування розпорядилося перевести хірургів та медперсонал у стан постійної готовності до одночасного прийому надвеликої кількості людей, заправити паливом весь медичний транспорт та зобов’язати водіїв прибувати на роботу по першому дзвінку протягом години.

З урахуванням того, що забезпечення всіх лікарень медичними засобами на окупованих територіях є вкрай обмеженим, абсолютно зрозуміло, що більшість поранених вмиратиме в агонії навіть без знеболювального.

За що боролись, панове колаборанти й жителі ОРДЛО? За «руський мір»? Ну то тепер отримуєте його в повному обсязі і з найгарячішими обіймами смерті.