Колишній президент України Петро Порошенко вважає запрошення Байдена Зеленського в Вашингтон своєю заслугою. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

Шостий очільник держави назвав телефонну розмову Володимира Зеленського з Джозефом Байденом гарною новиною.

«Важливо, що перед американсько-російським самітом у Женеві Білий дім підтвердив Києву тверду і незламну підтримку. Формально принцип «нічого про Україну без України» — дотримано. І ще одна позитивна новина — анонс довгоочікуваного візиту Зеленського до Білого дому у липні.

Яким би не було наше ставлення до влади, «Європейська Солідарність» як проукраїнська демократична опозиція готова діяти єдиним фронтом у питаннях, що стосуються європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародної коаліції на підтримку України, безпеки та відсічі російській агресії. Це — наш принциповий підхід».

А пізніше додав, що сам сприяв організації майбутньої зустрічі.

«Тому і сам особисто робив все можливе, щоб сприяти організації візиту на вищому рівні, бо це вкрай потрібно для зміцнення стратегічного партнерства між нашими країнами. Про це ж минулого тижня говорив з американськими сенаторами.

Бажаю успіху владі. Коли йдеться про наші інтереси у світі, ми одна національна збірна, а не політичні опоненти».

Пост Порошенка прокоментував Телеграм-канал Klymenko Time.

«Порошенко всерйоз заявляє, що запрошення Байденом Зеленського в США – це його, Порошенко, заслуга.

Пора запускати меми про те, що завдяки Порошенко людство освоїло вогонь, винайшло колеса і відкрило пеніцилін.

Чистий випадок з розряду «як керувати світом, не привертаючи уваги санітарів»,-повідомили на каналі.

Нагадаємо, президент США Джо Байден запросив Володимира Зеленського в гості до Білого дому у липні.

Пропозиція прозвучала під час телефонної розмови президентів, повідомив у Twitter Зеленський.

“Дякую Джо Байдену за запрошення під час нашої телефонної розмови відвідати Білий дім у липні цього року. Дуже очікую на зустріч, щоб обговорити шляхи розширення стратегічної співпраці України та США”, – записав президент.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.