На Погоджувальній раді відбулася словесна перепалка між Юлією Тимошенко та Іриною Геращенко щодо інформаційної безпеки України.

Перший заступник Верховної Ради звинуватила Тимошенко у тому, що вона ходить на проросійські канали NewsOne і "112". Геращенко підкреслила, що сама вона "в чорних списках цих телеканалів і жодного разу запрошення мені туди не приходили на ефіри, і це знак якості". 

"А тут сидять ті, хто розповідає досі про Порошенка, а самі весь минулий тиждень провели в ефірі цих телеканалів – лідери і лідерки деяких фракцій, які не вилазять з цих каналів, але тут розповідають, як нам треба жити".Тимошенко почала обурено кричати їй у відповідь, проте Геращенко це не зупинило. Вона додала, що Тимошенко має не словом, а ділом продемонструвати свою позицію і не ходити на ці телеканали.

"Доведіть не словом, а ділом, що для вас щось означають цінності — не ходіть на ці телеканали шановні колеги, які сидять там роками і роблять вигляд, що в нас і досі президент Порошенко. Нагадаю, що в нас президент Зеленський зараз, і не удавайте, що Зеленський сторожить кабінет Порошенка".

Користувачів Мережі обурила поведінка Геращенко. Вони нагадали, як нещодавно пані Ірина оскандалися через піар на загиблих воїнах.