У Мережі з’явилася інформація про те, що після того, як лідеру “Батьківщини” стало краще, вона влаштувала рознос своїм однопартійцям. Про це пише тг-канал “Шептун”.

“Після того, як вона прийшла в себе, то дізналася, що деякі члени партії виявилися втягнуті в скандали. ЮВ це не сподобалося, так як це відчутно занижує рейтинг і псує довіру у населення. Крім того, її не влаштовує, що Партія Шарія набирає політичні бали і вельми активно поводиться в медіа, в той час як про Батьківщину практично нічого не чути в ЗМІ.

Колеги з Жінки з косою вважають, що ЮВ і її партія готують з’їзд, який пройде під гаслом «перемоги» над коронавірусом. Тут ми погодимося з тим, що ЮВ почне активніше працювати в ЗМІ, використовуючи тезу про свою корону. Однак нам розповіли, що ЮВ планує дати інтерв’ю, в якому хоче покритикувати Зеленського за ситуацію з вірусом в країні “, – йдеться в повідомленні каналу.

Нагадаємо, раніше вдень, Юлія Тимошенко, яка захворіла коронавірусом, повідомила, що кризовий стан хвороби нарешті вдалося пережити. Вона поступово починає повертатися до нормального життя.

Зокрема, Тимошенко написала, що “кризовий стан вдалося пережити, і хоча до одужання ще далеко, тепер уже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя”.

Крім того, вона подякувала всім, хто її лікував і допомагав, передаючи ліки і поради по лікуванню.

“Все це було вчасно, потрібно і все це допомогло мені боротися з цим лихом. Я дякую вам за ваші унікальні теплі слова підтримки, за квіти, за наші спільні фото, які ви передавали мені як символ співчуття і навіть дитячі іграшки”, – додає Тимошенко.