Влучні удари HIMARS на Херсонщині показали, що росіянам треба шукати шляхи відступу

Аналітик Defense Express Сергій Згурець вважає, що російським окупантам необхідно шукати шляхи відступу з Півдня України через влучні удари HIMARS на Херсонщині. Експерт поділився деталями в етері телеканалу “Еспресо”.

“Влучні удари системами HIMARS показали, що росіянам уже треба думати, як швидко тікати з Херсонщини. Адже перерізання ліній сполучення суттєво ускладнить їхнє подальше виживання на цій ділянці фронту”, – зазначив Згурець.

Військовий експерт додав, що ЗСУ дуже вдало використовує артилерію на Півдні України.

“Нещодавно, відбулося 2 знакових обстріли: міст біля Нової Каховки та Антонівський міст. Від цих мостів залежить життєзабезпечення російського угруповання, яке перебуває на правому березі Дніпра Херсонської області Це знаковий момент, який продемонстрували ЗСУ з використанням артилерійських систем”, – зауважив Сергій Згурець.

Обстріл ЗСУ Антонівського мосту у Херсоні викликав переполох у російських телеграм-курятниках. Міст зараз схожий на решето, і якщо цю проблему не усунути найближчим часом, це може спричинити відрізання шляхів відступу рашистам. Людей закликають не користуватися мостом

Заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський закликав місцевих жителів не користуватися Антонівським мостом без крайньої потреби. На відео видно, які величезні діри утворилися на мості внаслідок ракетних ударів. Хоч міст ще придатний для експлуатації, пересуватися ним небезпечно.