Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням правами народних депутатів України в ході законодавчої процедури.

Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Варто зауважити, що про зміну Регламенту заговорили після того, коли до “антиколомойського” законопроекту було подано 16 тисяч правок. В результаті щоб не “гальмувати” роботу Ради, був підготовлений закон, який передбачає обмежити народних депутатів про внесення змін до того, чи іншого законопроекту.Зараз же Зеленський підписав закон щодо протидії зловживанням правами парламентаріїв під час законодавчої процедури.

“Згідно з документом, у разі подання до законопроекту, який готується до другого читання пропозицій, поправок в кількості, що в п’пять раз або більше перевищує кількість статей проекту первинного законодавчого акту або кількість пунктів проекту про внесення змін до первинних законодавчих актів, але не менше 500 пропозицій, поправок, такий законопроект може розглядатися за особливою процедурою “, – йдеться в повідомленні.