Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що представник президента в парламенті Руслан Стефанчук зараз працює над законопроєктами про народовладдя.

Про це він розповів нещодавно під час брифінгу.

“Станом на сьогодні немає закону про референдум. І наша позиція була і залишається такою, що треба не закон про референдум, а про народовладдя, або пакет законів про народовладдя. Сьогодні ними займається Руслан Олексійович Стефанчук. Я сподіваюся, що найближчим часом ми вже зможемо його представити”, – сказав Разумков.

Сам же Стефанчук, закликав посили моніторингову функцію парламенту та Кабміну на предмет ефективності.

“Я закликаю посилити так звану моніторингову функцію як Парламенту, так і Кабінету Міністрів щодо того, чи виправдали побажання, чи були ефективними ті законопроекти, які приймаються і прийняті, чи досягнуто тієї мети, яка покладалася на них при законопроєктуванні”, – сказав він.

Окрім цього Стефанчук розповів про те, що попередній і наступний тижні Рада працюватиме паралельно із Офісом реформ при парламенті.

“Попередній і наступний тижні Верховна Рада буде працювати паралельно із Офісом реформ при Парламенті з тим, щоб напрацювати власне бачення змін щодо Регламенту Верховної Ради України. І, після напрацювання якогось бачення, будемо долучати представників усіх фракцій і груп до вибудови новітньої концепції переходу Верховної Ради на нові правила гри, які дали би можливість ефективно, якісно і швидко приймати ті рішення, яких сьогодні потребує країна”, – додав він.

Він висловив сподівання, що це відбудеться до Нового року.

Варто зазначити, що в Мережі наразі з’являється скандальна інформація, що у разі розколу в “Слуги народу” залишиться 100 осіб — так зване ядро фракції.

Відзначається, що в це число входить і списочники, і лояльні до Володимира Зеленського мажоритарники, а також люди з умовної групи “Кварталу”, що орієнтується на ОПУ.

“Це ті, хто в разі якихось розколів залишаться у фракції до останнього. В їх числі (Давид) Арахамія, (Олександр) Корнієнко, глави майже всіх комітетів, майже всі заступник голови фракції. Це люди або близькі до Зеленського, або ті, хто пройшов з командою всю президентську кампанію”, – пояснило джерело в оточенні Зеленського.