Сьогодні голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що, на його думку, використання депутатами сили в парламенті є неприпустимою поведінкою, а сама ситуація неодмінно стане предметом для розгляду.

“Це неприпустима поведінка в стінах Верховної Ради… завжди можна вирішувати питання вербальним способом, а не шляхом штовханини”, – сказав Разумков на брифінгу у п’ятницю в Києві.

Він зазначив, що дуже сподівається на те, що народний депутат із фракції “Слуга народу” Микола Тищенко зробить необхідні висновки.

У свою чергу спікер парламенту додав, що вся ця ситуація неодмінно стане предметом для детального розгляду регламентного комітету Верховної Ради.

Нагадаємо, що вчора заступник голови фракції “Слуга народу” Микола Тищенко намагався стягнути з парламентської трибуни позафракційного депутата Гео Лероса.

Це сталося під час виступу Лероса, під час якого він критикував діяльність Офісу президента. Тищенко підійшов до трибуни й намагався вивести Лероса з-за трибуни. На підтримку Лероса підійшли депутати з різних фракцій парламенту

Тоді голова ВР Дмитро Разумков закликав Тищенка відійти від трибуни. Спікер зазначив, що якщо Лерос буде “щось погане казати”, то він припинить його виступ.

І Лерос завершив свій виступ за трибуною.