Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається на високу ефективність нового уряду. Про це він сказав в інтерв’ю на каналі «Україна 24», яке було оприлюднено ввечері 8 березня

Говорячи про нещодавню відставку уряду, Разумков висловив думку, що “певною мірою відповідає дійсності” думка про те, що екс-прем’єр Олексій Гончарук “не зробив все те, чого очікували, про що говорили”.

“Саме тому ми побачили і оцінку діяльності уряду на табло Верховної Ради України, за це проголосувало достатньо багато народних депутатів. Розуміючи всі ті виклики, які сьогодні стоять перед державою, розуміючи ту проблематику, розуміючи той темп реформ або іноді недостатньо відповідний темп реформ. Тому саме таке було ухвалене рішення і саме завдяки цьому ми отримали сьогодні вже новий уряд, і я дуже сподіваюся, що ефективність його буде набагато більша”, – сказав голова ВР.

І якщо українці розуміють необхідність змін та реформ, то опозиція ні.

Як зазвичай рупором опозиції виступив Парубій, який зазначив:

Те що відбулось цього тижня у Верховній Раді України – це не про економіку і навіть не про внутрішню політику. Це – про геополітику і незалежність нашої країни.

Зелені маски зірвано. І під ними чітко проявився оскал «русского міра». Я це побачив і відчув у сесійній залі, коли в єдиному пориві сплелися ОПЗЖ і Слуги народу.

Цей, надто небезпечний для Держави, експеримент треба завершувати. Якнайшвидше, бо завтра може бути пізно.
Зеленський має піти.

Варто зазначити, що сам Порошенко, покинув залу Верховної Ради після того, як нардепи відправили у відставку генерального прокурора Руслана Рябошапку. Зауважимо, звільнення правоохоронця раніше пов’язували з тим, що він нібито не захотів підписати підозру лідеру “Європейської солідарності”.

Відео з Верховної Ради опублікували на телеграм-каналі “Лиса правда by Kuksin”. На ньому видно, що під час голосування Порошенко перші кілька секунд спостерігав за парламентом, а потім встав зі свого місця.

Після цього політик попрямував до дверей, але зупинився, коли спікер Ради Дмитро Разумков почав оголошувати результати голосування за відставку Рябошапки. Так, звільнення генпрокурора підтримали 263 народні обранці.

Порошенко дочекався, коли Разумков озвучить результати голосування “Європейської солідарності” за відставку глави Офісу генпрокурора, а тоді покинув Верховну Раду.

Українці зазначають, що Порошенко і Парубій просто переживають за те, що коли прийде новий генпрокурор, їм неминуче грозить в’язниця. Тому, люди всіляко підтримали позицію Разумкова та Зеленського.