В “Слузі народу” прогнозують, що у Авакова з’явиться заступник, який зможе змінити його на посаді глави МВС.

Арсен Аваков керуватиме Міністерством внутрішніх справ в новому уряді, однак у нього з’явиться заступник, який потенційно зможе в майбутньому очолити МВС.

Про це заявила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в інтерв’ю 24 каналу.

“Ми вирішили так: запропонуємо заступника, і якщо ця людина виросте і ми будемо розуміти, що він зможе замінити міністра – то вічних людей немає ніде. Про це свідчать попередні звільнення”, – сказала депутат, відповідаючи на питання, чи шукають заміну Авакову.

Вона висловила сумнів в можливості призначення міністром внутрішніх справ людини без досвіду, оскільки МВС – “це безпека людей”.

“Це 300 тисяч особового складу. Є питання до пана Авакова: і про поліцію, і, очевидно, щодо інших моментів. Очевидно – і це правда – немає до сих пір кандидата у Володимира Зеленського, який би повноцінно міг гарантувати, що все буде в порядку “, – пояснила вона.

Згадуючи події в Нових Санжараж, представниця СН заявила, що тоді Аваков зумів утримати ситуацію: “Дивіться, є наказ або завдання. Воно виконане”.

Як повідомлялося раніше, увечері 4 березня парламент затвердив новий склад Кабміну, в який, серед інших, увійшов діючий на той момент глава МВС Аваков.