Кремль робитиме все для того, щоб привести лояльнішого кандидата і лояльні політичні сили

Незабаром на фронті може початися серйозна ескалація. Так Ірина Геращенко на брифінгу в Києві прокоментувала "абсолютно шизофренічні" заяви Держдуми РФ про "загострення в Україні", які "межують із втручанням у внутрішні справи України", та  роздумами Путіна про ядерну війну. 

Політик додала:

"Варто ще зазначити, що Путін публічно оголосив те, що відомо кожному свідомому українцю, що головний ворог Путіна – це Президент України Петро Порошенко. Саме Президент Порошенко створив антипутінську коаліцію у світі. Саме Президент Порошенко зміг об’єднати країни ЄС, США для того, щоб проти Росії ввели економічні санкції. Саме Президент Порошенко вперше став першим справжнім Головнокомандувачем, який сьогодні робить усе для модернізації та посилення української армії. Очевидно, Путін не очікував, що хтось в Україні так йому дасть по зубах, і тому Порошенко головний опонент і ворог не тільки Путіна, а й усього цього диктаторського режиму".

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"І тому Кремль робитиме все для того, щоб привести лояльнішого кандидата і лояльні політичні сили. Вони ставитимуть на скоморохів, на хіхікалок різних, на псевдонаціоналістів, на кого завгодно, але тут треба бачити, що відбувається, аналізувати ситуацію і друге – не дати жодного шансу Росії втручатися у внутрішні справи в Україні. Бо мета Путіна – це не Крим, не Донбас, не Донецьк, не Луганськ, його мета – це Київ і Україна. І треба чітко сказати, що Україну ані Путіну, ані його приспішникам, ані Держдумі РФ ми не віддамо".

Геращенко також додала, що кілька останніх місяців бачить абсолютно деструктивну позицію РФ та її маріонеток у Мінську щодо питання політв'язнів Кремля, які використовують цю тему для торгу:

"Мій прогноз дуже невтішний, – до президентських виборів, можливо, Кремль триматиме всіх для того, щоб підтвердити оцю тезу Путіна, що начебто в Україні нема з ким говорити і що він хоче говорити зі своїми кандидатами на президентському кріслі… Шкода, що цинічна позиція Путіна впливає на долі живих людей. Ми можемо прогнозувати, що, на жаль, це питання через деструктивну, підлу, аморальну позицію Кремля найближчим часом не вирішиться і буде заблоковане".