Президент Петро Порошенко поставив завдання уряду розширити програму субсидій у зв'язку із підвищенням тарифів на газ. Про це він заявив у понеділок.

"Як президент я поставив уряду дуже жорстку вимогу – маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним", – заявив Порошенко.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчує підвищення тарифів на своєму власному бюджеті" – додав Порошенко.

Однак,  більшіть зауважили, що це просто чергова обіцянка, яка так і не буде виконана.

Нагадаємо, Радикальна партія погрожує організувати всеукраїнський страйк, якщо влада не скасує підвищення ціни на газ.

Про це заявив її лідер Олег Ляшко.

"Сьогодні ми провели засідання політради партії та оголошуємо підготовку до проведення всеукраїнського страйку проти грабіжницької політики влади, підвищення тарифів на газ і комуналку. Вимагаємо від уряду і президента скасувати рішення про підвищення цін на газ, ухвалити рішення про збільшення заробітніх плат і перерахунок пенсій… Вимагаємо провести позачергове засідання парламенту, куди має прийти президент, прем'єр, голова Нафтогазу, голова НКРЕКП і всі причетні до підвищення цін на газ посадові особи. Щоб вони прозвітували, яка необхідність у космічному підвищенні цін на газ", – оголосив Ляшко.