Так званий президент Росії Владімір Путін вкотре здивував всіх своєю поведінкою. На кадрах, які виклали в мережі, він не міг дати раду емоціям, тому постійно кривився, незрозуміло посміхався та закочував очі.

Російський диктатор тепер не часто з’являється на публіці. Однак кожен його вихід у світ привертає увагу. Він то не може стримати ноги під час офіційних зустрічей і починає ними смикати, то цілує чужих дітей, коли їздить регіонами.

На опублікованих кадрах видно, як Путін сидить за столом і тримає товсту теку. Можна припустити, що там списки загиблих російських окупантів або злочини, які скоїла країна-агресорка. Хоча для цього однієї папки точно буде мало, передає одне з українських ЗМІ.

Обличчя Путіна змінюється десятки разів упродовж лише кількох секунд. На ньому читається і роздратування, і огида, потім задоволення і дивна усмішка. Далі очільник Кремля намагається підняти теку зі столу й комусь передати, але це йому вдається не з першого разу.

На останніх кадрах російський диктатор врешті передає комусь документи, втім його міміка далі виражає незадоволення. Тож, як би не намагався Путін виглядати адекватним, це йому навряд чи вдасться.

Очевидно, що армія РФ зазнає колосальних втрат, імовірно, саме тому Путін вже не витримує усіх невдач і диктатора дуже підкосило.

Варто зазначити, окупанти продовжують зазнавати колосальних втрат. Російське військо втрачає в середньому по 400 бійців для просування на один кілометр української території.

Про це заявила заступниця постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Наталія Костенко під час чергового засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ 31 січня.

Маючи значну перевагу як у живій силі, так і в озброєнні, російські війська все-таки продовжують зазнавати значних втрат. У середньому російські збройні сили втрачають 400 солдатів на кожен кілометр просування, – заявила заступниця постпреда.

До того ж одночасно з наземними операціями росіяни продовжують атакувати Україну, завдаючи повітряних і ракетних ударів по цивільних. Костенко зауважила, що лише упродовж грудня – січня війська Путіна випустили понад 600 ракет і 1000 «Шахедів» по цілях по всій Україні.

Водночас дипломатка наголосила, що попри залучені наявні ресурси, Росія не досягає прогресу в досягненні своєї імперської мети – демонтажу української державності та знищення української нації.

Також заступниця очільника української місії в ОБСЄ підкреслила, що військова допомога Україні має вирішальне значення для успіху наших зусиль з захисту держави від російського вторгнення.

Важкі броньовані машини, зокрема танки, сучасні системи протиповітряної оборони та бойові літаки необхідні для захисту цивільного населення та звільнення від окупантів суверенних територій України. Костенко підкреслила, що ми вдячні нашим міжнародним партнерам за допомогу у підвищенні боєздатності нашої держави.

Мир, якого ми прагнемо, може бути досягнутий лише за умови повного відновлення принципів, викладених у Статуті ООН, принципів, які погодилися поважати всі суверенні країни світу. Мир, якого ми прагнемо – це відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів і повне виведення російських військ, – підкреслила Костенко.

Важливо, що станом на ранок 1 лютого, Росія вже втратила у повномасштабній війні проти України понад 386 тисяч своїх солдатів.

На засіданні «Рамштайну» в січні очільник Міноборони Рустем Умєров також заявляв, що країна-агресор жертвує в середньому 400 своїми солдатами в обмін на один квадратний кілометр землі.