Дмитро Разумков заявив, що парламентарі можуть розглянути законопроєкти у другому читанні вже до кінця поточної сесії Верховної Ради. За словами спікера парламенту, все залежить від того, коли комітет підготує документ до розгляду.

Як сказав Разумков, парламентарі планують розглянути низку законів про олігархів у першому читанні.

У Верховній Раді очікують побачити законопроєкти:

№ 5599 – про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаний із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті.

№ 5599-1, 5599-2, 5599-3 – альтернативні законопроєкти.

Наступного пленарного тижня або через тиждень, залежно від того, коли він буде підготовлений комітетом до розгляду, ми зможемо побачити законопроєкт в залі,– сказав він.

За словами Дмитра Разумкова, такий закон допоможе унормувати публічні відносини між чиновниками й представниками великого бізнесу.

Він відзначив, що підтримує ідею декларування чиновниками своїх зустрічей із представниками великого бізнесу. Разом із тим Голова Парламенту переконаний, що формувати реєстр олігархів має не РНБО, а спеціальний державний орган.

Закон прописаний на 10 років. Сьогодні ми маємо одного Президента і розуміємо, як він буде діяти. Але після його каденції потрібно мати запобіжники, які не дозволять використовувати цей механізм не на користь держави,– сказав Дмитро Разумков.