Катар ігнорує кривавий терор, до якого Путін вдався проти цивільних в Херсонській області у день коли Кремль атакував невідомий безпілотник. Втім в Катарі заявили про нібито “ескалацію війни” через “напад” на палац диктатора в Москві.

Про це написав на Twitter речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

Катар закликав врегулювати “російсько-українську “кризу” шляхом діалогу” та нібито уникати дій, які призведуть до подальшої ескалації.

“Заходи ескалації, такі як нещодавній “напад” на будівлю Кремля в російській столиці Москві, призведуть до ескалації насильства та продовження розширення “кризи”. Катар попереджає про небезпечні наслідки цих бойових дій для зусиль з мирного вирішення кризи”, – заявило МЗС Катару.

В Міністерстві закордонних справ України відреагували так:
“Цікаво, хтось може знайти заяву МЗС Катару про засудження останньої російської ракетної атаки по Херсону, яка вбила 21 цивільну людину та поранила ще 48. Цей акт державного тероризму має менш небезпечний вплив на зусилля задля вирішення “кризи” мирним шляхом?”, – пише речник МЗС.

Нагадаємо, що 3 травня, російські окупанти цинічно обстріляли єдиний працюючий гіпермаркет у Херсоні, а також вразили залізничний вокзал й дитячий садок. Спочатку було відомо про трьох загиблих, однак їх кількість стрімко збільшувалась.

Зокрема у той самий день під ворожі удари потрапило село Токарівка Херсонської області, внаслідок чого загинув цивільний. Також було атаковано і село Степанівка. Загинули троє енергетиків, які займались аварійно-відновлювальними роботами. А в селі Іванівка через обстріл поранення отримав 61-річний чоловік.

Зазначимо, що у Херсонській області оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російських обстрілів.

На останок додамо, ні для кого не таємниця, що країна-терористка відповідає помстою за бавовну в росії. Проте, варто звернути увагу, що в росії не страждають мирні люди та не гинуть діти, як кожного дня від снарядів російської армії страждають люди.