Не можна карати телеканали за думки, які озвучують гості у прямих ефірах. Таку думку висловив спікер ВР Дмитро Разумков. Політик наголосив: він сподівається на об’єктивність і неупередженість суду під час розгляду позову про анулювання ліцензії телеканалу “НАШ”.

Разумков висунув думку, що якби він відповідав за усі вислови колег з трибуни Верховної Ради, теж міг би вже втратити ліцензію. За словами політика, зрозуміліше було б у випадку, якби це все-таки стосувалося висловлювань журналістів.

Що стосується гостей – у нас персональна відповідальність. Я доволі часто буваю на ефірах, зокрема на вашому каналі (телеканалі “НАШ”- ред),– заявив Разумков.

Спікер наголосив, що прямий ефір вимкнути неможливо. Навіть якщо це зроблять, слова все одно вже прозвучали.

За словами Разумкова, свобода слова – одне з великих досягнень України й головним є зберегти його.

Водночас Телеграм-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА пише, що Разумкову варто зрозуміти, заступаючись за таких як Мураєв і Назаров, що вони зіллють його при першій же команді російських кураторів. Далі передаємо дослівно.

А ще радимо подивитися як ведучі каналу «НАШ» вилизували попелло Лукашенко, божевільному диктатору, поливати брудом Україну. І не забувати про залізонах з Мірошником з «ЛНР», а також про більше десятка попереджень. Той випадок, коли людина, яка топить за законність, пропонує не йти в суд.

Діма, думати головою важливіше, ніж грати в «бабу ягу проти».

Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення у серпні 2021 року ухвалила рішення звернутися до суду через діяльність телеканалу “НАШ”. У позові ініціюватиметься позбавлення ліцензії телеканалу через розпалювання релігійної та національної ворожнечі.

Причиною став виступ Петра Симоненка, який заявив що ПЦУ начебто “розколює Україну”.

Спершу Нацрада попросила телеканал вирізати ці фрагменти з виступу Симоненка. Однак “НАШ” не відреагував. Ба більше, промову екскомуніста показали в ефірі ще декілька разів.