Ніхто з відомих в Україні артистів, котрі пробували себе в політиці, не відмовлявся від своєї кар'єри в шоу-бізнесі. Для Анастасії Приходько рішення піти зі сцени і лише після цього долучитися до партії Юлії Тимошенко було "ключовим". Тому на новому терені вона проявить себе краще Святослава Вакарчука, Руслани та інших зірок.

Про це співачка заявила на особистих сторінках в Facebook, викликавши хвилю іронії з боку користувачів соцмережі. У відповідь артистці порадили забрати кандидата в президенти Юлію Тимошенко в шоу-бізнес.

"Відносно попереднього політичного Святослава Вакарчука, Руслани Лижичко і Злати Огнєвич, то я вже говорила, що якщо я йду в політику, то я не буду співати. Не один зі згаданих вами артистів не відмовився від співочої кар'єри. Для мене це було ключовим питанням: йду в політику – покидаю сцену. Я вибрала політику, буду вчитися", – написала Приходько, поширивши своє повідомлення на кількох сторінках.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Пост співачки спровокував хвилю насмішок в коментарях. Деякі ж порекомендували Приходько повернутися до своєї справи і "перестати займатися дурницями".

Приходько заявила, що буде краще Вакарчука в політиці: аргумент викликав сміх у мережі
"Аргумент – моща", "Ой Анастасіє, краще б ви Юлю Володимирівну на естраду забрали. Я не знаю, як вона співає, та погані співаки в шоубізнесі не проблема", "Вона вумна, як її шефиня", – посміялися під постом.

Звернули користувачі мережі увагу і на рішення новоспеченого політика "вчитися". "Вчитися? А вчитель хто?" – поцікавилися у артистки.