На Бахмутському напрямку українські війська досягли успіхів. Конкретно, були звільнені два населені пункти – Андріївка і Кліщіївка. У той же час активні операції ЗСУ на цьому напрямку змусили окупантів зберігати значні військові резерви поблизу Бахмута, які вони могли б використовувати у Запорізькій області.

Про це одному з українських ЗМІ розповів військовий експерт Петро Черник, зазначивши, що Бахмут має для росіян насамперед політичне значення. Вони оголосили, що «взяли» його, перетворили на щебінь, далі не просунулися, а вийти звідти не можуть.

Військовий експерт зауважив, що для росіян вихід з Бахмуту означає завдати персональної іміджевої поразки Владіміру Путіну.

Будь-які рухи довкола Бахмуту уперед – це філософія опанування оперативного оточення. Як тільки оперативне оточення складеться, це може стати серйозним надломом,
– зазначив військовий експерт.

Якщо, на його думку, угруповування буде знищене, а ще краще – якщо кілька тисяч росіян здадуться у полон, це вже може бути третьою серйозною українською операцією.

«Адже маємо Харківську, Херсонську і, дай Боже, щоб сталася Бахмутська», – підкреслив Петро Черник.

Додамо, Генштаб повідомляв, що цієї доби на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили ворожі атаки на околицях Білої Гори (Донецька область). Ворог безуспішно намагався прорвати оборону на околицях Андріївки. Сили оборони продовжують штурмові роботи в околицях Кліщіївки, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці та закріпили нові позиції.