Ніякого “компромісу” по “ПриватБанку”, – вважає колишній посол США в Україні.

Колишній глава американського дипломатичного представництва в Україні Стівен Пайфер заявив, що можливий компроміс між офіційною владою в Україні і мільярдером Ігорем Коломойський цілком може підірвати підтримку президента Володимира Зеленського на Заході.

Свою думку Пайфер висловив в Twitter.

“За перші місяці на посаді Володимир Зеленський напрацював серйозний політичний капітал і в Україні, і серед друзів Києва на Заході, включаючи МВФ”, – відзначає Пайфер.

“Він повинен обережно поводитися з Коломойським (наприклад, ніякого” компромісу “по” ПриватБанку “), щоб не розгубити значну частину цього політичного капіталу”, – пише дипломат.

Нагадаємо, українська влада повинна відстежити кошти, укарденні з ПриватБанку, а сам банк не повинен повернутися в руки бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це заявив віце-президент ЄБРР Алан Пія.

Відзначимо, Кабінет міністрів ніяких переговорів з бізнесменом Ігорем Коломойським із приводу ситуації з ПриватБанком не веде. Про це, коментуючи статтю FT, заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Раніше журналістам він заявив, що цим питанням займається особисто президент Володимир Зеленський і глава його офісу Андрій Богдан.