Збройні сили України виконали на лівому березі Херсонської області величезну роботу, а для збройних сил Росії виникла нова точка напруги.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив Іван Ступак — військовий аналітик, співробітник СБУ у 2004-2015 рр.

За його словами, лівий берег Дніпра в Херсонській області вже давно в центрі уваги українських військових.

“Тривалий час наші військові не коментували це з однієї простої причини: щойно у відкритому доступі з’являлася інформація про те, що українські військові десь просуваються, то ця локація перетворювалася просто на пекло на землі, бо російське командування відправляло туди все, що можливо, усі снаряди, усю авіацію, усе, що можливо, аби вибити звідти українських військовослужбовців”, — сказав Ступак.

Він зауважив, що вже є офіційна інформація про те, що Сили оборони закріпилися на лівобережжі Херсонської області.

“Це означає, що була пророблена неймовірно колосальна, титанічна робота для того, щоб хоча б невеликими силами закріпитися, потім підтягнути на цю локацію більше боєкомплекту, більше людей, більше продовольства, вгризтися в землю. Це показує, що на лівому березі з’являється ще одна додаткова точка напруги для Російської Федерації”, — пояснив військовий аналітик.

Нагадаємо, За словами керівниці пресцентру Сил оборони півдня Наталі Гуменюк українські військові закріпились на деяких ділянках лівобережжя Херсонської області.

За її словами, деталі просування ЗСУ на Херсонщині будуть розкриті пізніше, оскільки наразі через розголошення певної інформації українським воїнам може загрожувати небезпека.

«Так, є позиції, є певні закріплення, але розвиток подій поки що потребує інформаційної тиші. Як тільки ми зможемо говорити про безпечнішу ситуацію для наших воїнів, обов’язково сповістимо», — розповіла Гуменюк.

Вона також додала, що загроза є і для цивільного населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.