Громадська організація “Родини героїв Небесної сотні” звернулися до Володимира Зеленського, Руслана Рябошапки та Дмитра Разумкова, повідомивши про обурення “ознаками реваншу диктатури, які стають дедалі більш демонстративними” в країні.

Приводом для цього листа стало повернення до Києва двох беркутівців, які після обміну взяли і повернулися назад.

Однак не все так однозначно у цій ситуації. Телеграм-канал “Клименко тайм” висловив свою позицію, щодо цієї ситуації.

“Занепокоєння у противників “реваншу” викликає те, що, нібито, в українському інформаційному просторі все частіше звучать тези “російської пропаганди”, “зневажається українська мова, культура, історія”, а учасникам майдану загрожують представники “злочинного режиму Януковича” і беркутівці.” – говориться у повідомленні каналу.

“Ну і власне, до головного, а точніше – до замовника цього звернення і його мотивів. Левову частку цього звернення його підписанти присвятили … призначенню першим заступником директора Держбюро розслідувань Олександру Бабікову. Їх обурює, що з ними не порадилися, призначаючи його на посаду і в цілому призначення викликає ряд питань, Вони хотіли це все обговорити особисто з Володимиром Зеленським, але той ніяк не відреагував на попереднє звернення 24 січня.

Активно з призначенням Бібікова бореться Порошенко і його оточення, що фактично підтверджує зв’язок цього листа з цілями екс-президента. І з його улюбленою стратегією – прикритися смертями людей від своїх проблем і, зокрема, кримінальних справ.”- відзначає “КлименкоТайм”.

Також у телеграм-каналі відмітили, що Громадська організація “Родини героїв Небесної сотні”, вже відкрито грає на стороні Порошенка і просто саму організацію використовують у власних інтересах.