Юна українка Марія Мовчан, яка вже 5 років зі своїми братами Павлом і Борисом переписуються і дружать з першими особами держав, монархами, духовними лідерами та іншими світовими знаменитостями і закликають до світу і до допомоги дітям в усьому світі, опублікувала відеозвернення до президента України

Зазначимо, що нещодавно юна "дипломатка" разом зі своїми братами створили Благодійний фонд "Позитивна взаємодія", почесною головою якого вона і стала.

Також Мовчан 9 листопада вдалося зібрати за круглим столом представників бізнесу, органів державної влади, громадських і релігійних діячів і було прийнято рішення допомогти дітям – зробити спортивний зал.

Марія також вже зробила і свій особистий внесок в благодійну діяльність і віддає власну унікальну колекцію листів зі знаменитостями в обмін на допомогу 11-річному Козулі Саші, який потребує пересадки нирки.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також дипломатка" закликала президента України Петра Порошенка долучитися до цієї благодійної ініціативи.

"Ви, Петро Олексійович … можете зробити великий і вагомий внесок у нашу справу, без зайвих клопотів і навантажень. Все просто, пане президенте, внесіть 1 гривню на банківський рахунок благодійного Фонду "Позитивна взаємодія". І  тоді, люди послідують вашому  гарному прикладу і, також, внесуть кошти для допомоги дітям", – йдеться в її зверненні.

І якщо у мережі одностайно підтримують дії школярки, та захоплюються її вчинками, то стосовно Порошенка коментатори відкликаються або нейтрально або негативно, зазначаючи що Глава держави, повинен особисто заохочувати дітей да людей на такі вчинки і не однією гривнею а цифрами з багатьма нулями. Така ж думка стосується і інших топ політиків, які мають шалені гроші на рекламу, передвиборчу агітацію та пропаганду, на яку йдуть мільйонні суми, які моментами можуть без перебільшень врятувати чиєсь життя. То що ж для наших політиків важливіше? Один % рейтингу чи одне врятоване життя? Допомога дит.будинкам чи санаторіям для пенсіонерів?  Справа не в одній гривні, справа у рішенні та вчинках, про які потім вони не будуть розповідати з цілю попіаритись.